AttēlsKodsNosaukumsDaudzumsSpecifikācijaPasūtīt
GF050UNI04LU Optiskais kabelis, iekš./āra , daudzmodu 50/125, 4 šķiedras  
GF050UNI08LU Optiskais kabelis, iekš./āra , daudzmodu 50/125, 8 šķiedras  
HF050UNI1902LU Optiskais mini unitube kabelis, iekš./āra , daudzmodu 50/125, 2 šķiedras  
GF050UNI24LU Optiskais kabelis, iekš./āra , daudzmodu 50/125, 24 šķiedras  
GF008UNI04LU Optiskais kabelis, iekš./āra , vienmodu, 4 šķiedras  
GF008UNI08LU Optiskais kabelis, iekš./āra , vienmodu, 8 šķiedras  
HFOM3UNI4LU Opt.šķ. kabelis, iekš./āra , daudzmodu 50/125, OM3, 4 dzīslas  
GF008UNI24LU Optiskais kabelis, iekš./āra , vienmodu, 24 šķiedras  
PSZ1U24CD Komutācijas panelis 19" 24 SC duplex vietām, izvelkams, 1U, pelēks  
  PSZ2U48CD Komutācijas panelis 19" 48 SC duplex vietām, izvelkams, 2U  
  PSZ3U Komutācijas panelis 19", izvelkams, 3U  
NSR-M Optiskā sienas kārba 8 SC duplex vietām (256×150×95)  
NSR-S Optiskā sienas kārba 12 SC duplex vietām (320x280x54)  
NSR-D Optiskā sienas kārba 48 SC duplex vietām (445×445×95)  
DON-050-SC-002 Komutācijas kabelis "pig tail", daudzmodu 50/125, SC, 2 m  
DON-008-SC-002 Komutācijas kabelis "pig tail", vienmodu, SC, 2 m  
  DON-050-LC-002 Komutācijas kabelis "pig tail", daudzmodu 50/125, LC, 2 m  
  DON-008-LC-002 Komutācijas kabelis "pig tail", vienmodu, LC, 2 m  
  DON-SC-050-010-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-SC, 1 m, duplex  
  DON-SC-050-020-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-SC, 2 m, duplex  
  DON-SC-050-030-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-SC, 3 m, duplex  
  DON-SC-050-050-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-SC, 5 m, duplex  
DON-LC-050-010-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-LC, 1 m, duplex  
DON-LC-050-020-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-LC, 2 m, duplex  
DON-LC-050-030-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-LC, 3 m, duplex  
DON-LC-050-050-SC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×SC-LC, 5 m, duplex  
  DON-LC-050-010-LC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×LC-LC, 1 m, duplex  
  DON-LC-050-020-LC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×LC-LC, 2 m, duplex  
  DON-LC-050-030-LC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×LC-LC, 3 m, duplex  
  DON-LC-050-050-LC Komutācijas kabelis, daudzmodu 50/125, 2×LC-LC, 5 m, duplex  
  DON-SC-008-010-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2 x SC-SC, 1 m, duplex  
  DON-SC-008-020-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2 x SC-SC, 2 m, duplex  
  DON-SC-008-030-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2 x SC-SC, 3 m, duplex  
  DON-SC-008-050-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2xSC-SC, 5 m, duplex  
DON-LC-008-010-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-SC, 1 m, duplex  
DON-LC-008-020-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-SC, 2 m, duplex  
DON-LC-008-030-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-SC, 3 m, duplex  
DON-LC-008-050-SC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×SC-LC, 5 m, duplex  
  DON-LC-008-010-LC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-LC, 1 m, duplex  
  DON-LC-008-020-LC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-LC, 2 m, duplex  
  DON-LC-008-030-LC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-LC, 3 m, duplex  
  DON-LC-008-050-LC Komutācijas kabelis, vienmodu, 2×LC-LC, 5 m, duplex  
DON-DC-MM-001 Savienotājs, SC-SC duplex, daudzmodu  
DON-DC-SM-001 Savienotājs, SC-SC duplex, vienmodu  
  DON-LC-MM-001 Savienotājs, LC-LC quatro, daudzmodu  
  DON-LC-SM-001 Savienotājs, LC-LC quatro, vienmodu  
ASKSS Metināšanas kasete, komplektā ar vāku un caurulīšu turētāju 12 vietām  
PS-3A-X-60 Savienojošā caurulīte termiskā 60mm  
ASCD Ieliktnis SC duplex  
Tālr.: +371 29443750
Mob.: +371 29443750
Rīga, Ūnijas iela 11a, LV-1039, info@systemcable.lv